Ogłaszam

Ogłoszenia z wielu branż!

[Firma] Wynajem odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie

  • By WypozyczalniaOdkurzaczy.pl
  • Kategoria Dom
  • Lokalizacja Warszawa

UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Specjalistyczna wypożyczalnia urządzeń czyszczących. Zajmujemy się wynajmem urządzeń do czyszczenia ekstrakcyjnego. W ofercie mamy urządzenia piorące producenta Karcher. Oferowane urządzenia są na bieżąco serwisowane.

Dostępne są odkurzacze Karcher Puzzi 10/1. Razem z ekstraktorem udostępniamy dwie ssawki: do czyszczenia kanap a także do czyszczenia dywanów.

Istnieje możliwość użyczenia na jeden dzień lub od piątku do poniedziałku. Sprzęt można wypożyczyć bez dodatkowych opłat w siedzibie wypożyczalni. Na obszarze Warszawy i okolic np. w Pruszkowie czy Nieporęcie dowozimy i zabieramy Karchera wprost do Konsumenta.

Powinno się prać narożniki conajmniej raz w roku. Dzięki dokładnemu praniu można utrwalić schludny wygląd dywanu. Wewnątrz materiału gromadzi się duża ilość roztoczy. Dodatkowo poplamiona kanapa nie wygląda atrakcyjnie.

Profesjonalne firmy z Warszawy zazwyczaj proponują usuwanie brudu tapicerki metodą ekstrakcyjną. Skupia się na przepłukiwaniu tapicerki mieszanką wody i płynu do prania. To prosta i bardzo skuteczna metoda, która równie dobrze sprawdza się w przypadku najtrudniejszych zabrudzeń.

Czy realne jest pozbycie się wszystkich plam z sofy? Oczywiście. Należycie dopasowana metoda wraz z profesjonalnym,specjalistycznym odkurzaczem oraz dobrymi płynami do czyszczenia umożliwia usunąć wyjątkowo uciążliwe plamy, które źle wpływały na „look” tapicerki.
Nazwa (Usługa)Wynajem odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie
Ogłoszenieprywatne
Dodano24.05.2021
MiastoWarszawa
WojewództwoMazowieckie
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię