Ogłaszam

Ogłoszenia z wielu branż!

[Firma] Schody drewniane wewnętrzne od Drewdom

  • By Drewdom
  • Kategoria Budownictwo
  • Lokalizacja Biłgoraj

UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Mamy dla Państwa różnorakie schody drewniane na zamówienie. Jeżeli próbujesz znaleźć eleganckie, dokładnie wykonane schody do przedpokoju to trafiłeś najlepiej jak mogłeś. Firma Drewdom wykonuje schody z drewna już od od ponad 3 dekad – usytuowana pomiędzy pięknymi lasami z szerokim dostępem do świetnej jakości drewna. Jest to zakład rodzinny z wielkim doświadczeniem i praktyką. O drewnie wiedzą wszystko! Wieloletnie doświadczenie przekłada się na staranność wykonania, jakość drewna, czas pracy a także doskonały kontakt z klientem.
Drewdom montuje schody bolcowe, wspornikowe, policzkowe, na beton itd. Region działa firmy to województwo lubelskie, podkarpackie i mazowieckie.

Dlaczego schody drewniane są tak często wybierane? Drewno jest naturalnym materiałem, który wprowadza do wnętrza ciepło i przytulność i doskonale współgra z zielonymi ozdobami, szklanymi elementami, ceglanymi wstawkami, betonowymi wstawkami itd. Drewno jest trwałe i pięknie wygląda, nawet po kilkudziesięciu latach. Świetnie wpasowuje się wkomponowuje się w różne style wystroju wnętrz.

W celu zaznajomienia się z ofertą proponujemy kontakt telefoniczny albo mailowy, oraz wejście na stronę www Drewdom, gdzie jest pokazana galeria realizacji Drewdom.
Nazwa (Usługa)Schody drewniane wewnętrzne od Drewdom
Ogłoszenieprywatne
Dodano24.02.2023
MiastoBiłgoraj
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię