Ogłaszam

Ogłoszenia z wielu branż!

[Firma] Szkolenie SQL

  • By Grzegorz
  • Kategoria Nauka

Szczegóły

Zapraszamy na stronę firmy Langolian. Przeprowadzamy kursy MS SQL w bazie Oracle na trzech poziomach zaawansowania. Nasza bogata oferta ma profesjonalne szkolenia SQL zarówno dla osób początkujących w których kursant zaczynająca pracę z SQL-em zapozna się z podstawami, takimi jak: wyłapanie , agregowanie , konstruowanie danych z wielu tabel, nabędzie umiejętności wstępnego projektowania baz danych, na sporządzaniu raportów i analizie danych skończywszy , poprzez średnio zaawansowany , który przeznaczony jest dla osób , którzy już teraz poruszają się w języku SQL , lub programują w innych językach programowania i pragną uzupełnić braki o motywy związane z agregacją tabel, spinaniem wyników kilku zapytań select i tworzeniem podzapytań, kończąc na poziomie MS SQL w Oracle zaawansowanym dzięki , któremu kursant pogłębi wiedzę z obszaru aranżowania rozwiniętych raportów i analiz , co da podstawy do kierowania użytkownikami i obiektami bazy danych, a także do dokonywania operacji na dużych katalogach danych. W przyszłości przełoży się to na szybsze i sprawniejsze wykorzystanie możliwości SQL-a

Jeżeli nie jesteś pewien/pewna od jakiego poziomu powinieneś/powinnaś zacząć szkolenie Microsoft SQL , napisz do nas e-mail-a , a wyślemy Ci do wypełnienia ankietę przedszkoleniową, która po sprawdzeniu przez naszego trenera , pozwoli nam zaproponować Tobie od którego poziomu zacząć kurs .
Na stronie firmy Langolian mamy także szkolenia z programowania w języku PL/SQL w środowisku bazy danych Oracle jak również kurs Administracja bazą danych Oracle.

Na stronie Langolian znajdziecie szczegółowe informacje dotyczące szkoleń oraz terminów poszczególnych szkoleń . Szkolenia Microsoft SQL prowadzone są w trybach otwartym , zamkniętym w siedzibie Klienta oraz zdalnie, w zależności od zapotrzebowania Klienta i liczebności grup szkoleniowych . Szkolenia SQL w Oracle realizujemy na terenie całej Polski, kursy otwarte w większych miastach, np. Gdyni , Bydgoszczy Lublinie, Krakowie . Natomiast w przypadku kursów zamkniętych dojeżdżamy do biur naszych Klientów, tu zarówno termin, jak i szczegóły możemy dostosować do zapotrzebowania i poziomu danej grupy szkoleniowej .

W przypadku gdy brak czasu ogranicza Państwu przyjazd na kurs w formie otwartej , zachęcamy do zapisania się na szkolenia online/zdalne (oprócz faktu, iż kursanci nie widzą wykładowcy - kamera nie jest wymagana) forma szkoleń zdalnych niczym się nie różni od kursów SQL twarzą w twarz . Wykładowca cały czas udostępnia ekran swojego komputera , natomiast uczestnicy w miarę potrzeby lub problemu z jakimkolwiek z zagadnień, mają możliwość udostępnienia własnego ekranu.
Nazwa (Usługa) Szkolenie SQL
Ogłoszenieprywatne
Dodano02.10.2023
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię